0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
Super Cup
Real Madrid
۱
۰
Athletic Bilbao
inprogress
۲۲:۰۰
Portugal
Primeira Liga
FC Vizela
۰
۲
Sporting Lisbon
inprogress
۲۱:۳۰
FC Famalicao
۰
۰
FC Pacos Ferreira
inprogress
۲۲:۰۰
International
Africa Cup of Nations
Algeria
۰
۰
Equatorial Guinea
inprogress
۲۲:۳۰
Ivory Coast
۲
۲
Sierra Leone
Finished
۱۹:۳۰
Belgium
Pro League
RSC Anderlecht
۱
۱
Standard Liege
Finished
۲۱:۰۰
Mexico
Primera Division, Clausura
Deportivo Toluca FC
۳
۱
Club Santos Laguna
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Baiano
EC Vitoria BA
۱
۱
SD Juazeirense BA
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Alagoinhas AC BA
۴
۱
EC Vitoria da Conquista BA
Finished
۰۱:۰۰
Mexico
Liga MX, Women, Clausura
Queretaro FC
۰
۲
CF Pachuca
Finished
۰۲:۳۰
Spain
Primera Division Women
Levante UD
۲
۳
Athletic Bilbao
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla FC
۳
۱
Valencia CF
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
CR Flamengo RJ
۰
۲
Oeste FC SP
Finished
۰۲:۰۰
Botafogo FR RJ
۱
۱
Resende FC RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Retro FC PE
۰
۲
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۱:۳۰
EC Bahia BA
۱
۵
Mirassol FC SP
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Copa del Rey
Real Betis Seville
۱
۱
Sevilla FC
Finished
۰۰:۰۰
Brazil
Sergipano, Serie A1
AO Itabaiana SE
۱
۰
CS Maruinense SE
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Potiguar
Santa Cruz FC RN
۲
۰
Potyguar Cn Seridoense RN
inprogress
۲۱:۳۰
America FC RN
۱
۰
AS Sociedade Unida RN
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Thailand
Thai League 3
Pathumthani University FC
۱
۱
Chainat United FC
Finished
۱۲:۰۰
Surin Khong Chee Mool FC
۲
۵
Muang Loei United FC
Finished
۱۲:۰۰
Stk Muangnont FC
۰
۰
Samut Prakan FC
Finished
۱۲:۰۰
Algeria
U21 Ligue 1
US Biskra
۱
۲
CS Constantine
Finished
۱۲:۳۰
Italy
Serie A, Women
ACF Fiorentina
۱
۶
Sassuolo Calcio
Finished
۱۵:۰۰
ASD Pomigliano
۰
۵
Juventus Turin
Finished
۱۴:۳۰
Israel
Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
۲
۱
Beitar Jerusalem FC
inprogress
۲۱:۳۰
El Salvador
U20 Primera Division
11 Deportivo FC U20
۰
۰
CD Fas U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Alianza FC U20
۲
۱
AD Isidro Metapan U20
inprogress
۲۱:۳۰
Turkey Amateur
U19 Super Lig
Altay
۱
۱
Aytemiz Alanyaspor
Finished
۱۲:۳۰
Ghana
Premier League
Hearts of Oak
۴
۱
Eleven Wonders FC
Finished
۱۸:۳۰
Ashanti Gold FC
۴
۰
Elmina Sharks
Finished
۱۸:۳۰
Nepal
A-Division league
Brigade Boys Club
۰
۴
Machhindra FC
Finished
۱۰:۴۵
Nepal Police Club
-
-
Chyasal Youth Club
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Modafen FK
۰
۰
Mardin 1969 Spor
Finished
۱۳:۳۰
Buyuk. Tepecikspor
۰
۱
Orduspor 1967
Finished
۱۳:۳۰
Karsiyaka
۱
۲
Esenler Erokspor
Finished
۱۳:۳۰
Agrispor 1970 SK
-
-
Icel Idmanyurdu Spor
Finished
۱۳:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Glenville FC
۲
۳
Skerries Town FC
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Alagoano Cup
Desportiva Alianca AL
۰
۰
CS Esportiva AL
inprogress
۲۱:۳۰
Nigeria
Professional League
Rivers United FC
۳
۰
Kwara United
Finished
۱۸:۳۰
Abia Warriors FC
۱
۰
Heartland FC Owerri
Finished
۱۸:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 7
Colonia Moscardo
۰
۰
Trival Valderas A.
Finished
۱۴:۰۰
Atletico Madrid B
۰
۰
CD Ursaria
Finished
۱۴:۳۰
CD Galapagar
-
-
Getafe CF B
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal
Vilaverdense FC
۱
۱
SC Vianense
Finished
۱۸:۳۰
SC Salgueiros
۴
۰
CD Gouveia
Finished
۱۸:۳۰
AD Limianos
۵
۲
Forjaes SC
Finished
۱۸:۳۰
Sport Benfica Castelo Branco
۱
۳
SC Praiense
Finished
۱۸:۳۰
Sertanense FC
۰
۰
Clube Condeixa
Finished
۱۸:۳۰
Gd Fontinhas
۲
۲
GD Vitoria Sernache
Finished
۱۹:۳۰
Ar Sao Martinho
۲
۳
Uniao SC Paredes
Finished
۱۸:۳۰
Gondomar SC
۱
۶
SC Espinho
Finished
۱۸:۳۰
CF Os Belenenses
۰
۰
CA Pero Pinheiro
Finished
۱۸:۳۰
Coruchense
۱
۳
Operario
Finished
۱۴:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 18
UD Almansa
۰
۲
CD Illescas
Finished
۱۴:۰۰
CD Torrijos
۱
۱
CD Guadalajara
Finished
۱۸:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persipura Jayapura
۰
۰
Persiraja Banda
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Second Division B
Sestao River Club
۰
۰
CD Izarra
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Segunda Division, Women
Oviedo Moderno
۰
۱
Atletico Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig
Serik Belediyespor
-
-
Kahramanmarasspor
Finished
۱۳:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 9
Atletico Malagueno
۱
۳
Atletico Porcuna CF
Finished
۱۴:۳۰
Greece
Super League 2
Apollon Larissa FC
۱
۱
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۱۵
Episkopi FC
۱
۰
AE Kifisia FC
Finished
۱۶:۱۵
AO Egaleo 1931 PAE
۱
۰
AE Karaiskakis
Finished
۱۶:۱۵
APO Levadiakos FC
۰
۰
PAE PS Kalamata
Finished
۱۶:۱۵
OFI Ierapetras 1970
۳
۱
AE Asteras Vlachioti
Finished
۱۶:۱۵
Veroia NPS
۴
۱
Pierikos FC
Finished
۱۶:۱۵
Apollon Pontou
-
-
Anagennisi Karditsas 1904
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
England Amateur
The FA Women's Super League
Leicester City WFC
۱
۰
Brighton and Hove Albion WFC
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Liga Portugal 3
SCU Torreense
۱
۰
UD Santarem
Finished
۱۸:۳۰
SC Sao Joao de Ver
۰
۰
Pevidem SC
Finished
۱۸:۳۰
Andorra
Copa Constitucio
CF Atletic America
۰
۲
FC Penya d`Andorra
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gibraltar
National League
FCB Magpies
۴
۰
Manchester 62 FC
Finished
۲۱:۰۰
Egypt
League Cup
Misr Lel Makasa
۲
۱
Eastern Company SC
Finished
۱۸:۳۰
Future FC
۲
۱
Pyramids FC
Finished
۱۶:۰۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 12
CD Vera
۰
۱
CD Santa Ursula
Finished
۱۵:۳۰
CD Buzanada
۱
۱
UD Villa Santa Brigida
Finished
۱۵:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 17
Deportivo Aragon
۲
۰
CF Epila
Finished
۱۴:۰۰
Macao
1St Division
Monte Carlo
۵
۱
Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
Cfb Macau
۰
۴
Cheng Fung
Finished
۱۶:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Egnatia Rrogozhine
۰
۳
Partizani Tirana
Finished
۱۶:۱۵
Greece
3Rd League, Group 2 (4)
OF Agiou Mathaiou
۴
۱
Ktinotrofikos Asteras Kalirahis
Finished
۱۶:۳۰
Iraklis Ampelokipon
۰
۲
AS Giannitsa
Finished
۱۶:۳۰
Posidonas Michanionas
۲
۱
AE Pontion Kozanis
Finished
۱۶:۳۰
Tanzania
Premier League
Tanzania Prisons
۰
۲
Kmc FC
Finished
۱۶:۳۰
Zambia
Super League
Green Eagles
۰
۰
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۰
۱
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19
Paris FC
۲
۳
Estac Troyes
Finished
۱۷:۰۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 14
AD Llerenense
۱
۱
Moralo CP
Finished
۱۹:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
HNK Hajduk Split
۲
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۷:۰۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 13
Archena Sport FC
۲
۳
UD Caravaca
Finished
۱۹:۰۰
Greece
3Rd League, Group 5 (4)
Panarkadikos
۱
۳
GS Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
Tanzania
Championship League
Kengold FC
۱
۱
Pan African FC
Finished
۱۶:۳۰
Jkt Tanzania
۰
۱
African Lyon FC
Finished
۱۶:۳۰
Transit Camp FC
۳
۱
Mashujaa FC
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
2nd Division
Olympias Lympia
۰
۱
Alki Oroklini
Finished
۱۶:۰۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 5
CE l`Hospitalet
۴
۲
CF Pobla de Mafumet
Finished
۱۴:۳۰
Ee Guineueta
-
-
FC Asco
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Thailand
Thai League 2
Rayong FC
۳
۲
Phrae United
Finished
۱۴:۳۰
Uganda
Fufa 3Rd Division
Ntinda FC
۲
۴
Catda FC
Finished
۱۵:۳۰
Saint Marys
۱
۲
Kireka United
Finished
۱۵:۳۰
Nsambya SC
۳
۰
Lufula FC
Finished
۱۵:۳۰
NEC FC
۲
۱
Black Star Masanafu
Finished
۱۵:۳۰
SC Lamancia
۳
۲
Industrial Area FC
Finished
۱۵:۳۰
Wembley Boys FC
۱
۲
Bweyogerere FC
Finished
۱۵:۳۰
Germany
3. Liga
SC Verl
۲
۰
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
Greece
3Rd League, Group 3 (4)
Iraklis Larisas
۰
۱
AO Voiotias Ypatou
Finished
۱۶:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 6
Orihuela CF
۴
۰
UD Beniganim
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie D, Girone B
AC Legnano 1913
۳
۰
USD Caravaggio
Finished
۱۷:۰۰
Turkey
Super Lig
Hatayspor Antakya
۲
۲
Galatasaray Istanbul
Finished
۱۹:۳۰
Greece
3Rd League, Group 6 (4)
APO Keratsini
۰
۱
Ethnikos Ofpf
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3Rd League, Group 1 (4)
Megas Alexandros Orfaniou
۲
۱
Aris Avatou
Finished
۱۶:۳۰
Rwanda
National League
Kiyovu Sports
۰
۰
Apr FC
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional, Women
Clube de Albergaria
۰
۳
SC Braga
Finished
۱۸:۳۰
France
Ligue 1
Stade Rennes
۶
۰
Girondins Bordeaux
Finished
۱۵:۳۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Tottenham Hotspur SRL
-
-
Arsenal FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
West Ham United SRL
-
-
Leeds United Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Liverpool FC SRL
-
-
Brentford FC Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 1
SD Sofan
۱
۲
Racing Club Villalbes
Finished
۱۸:۳۰
CD BARCO
-
-
Cd Estradense
Abandoned
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 10
Ud Tomares
-
-
Ad Ceuta B
Abandoned
۱۵:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
Dsc Arminia Bielefeld Srl
-
-
Greuther Furth Srl
inprogress
۱۵:۰۰
FC Augsburg SRL
-
-
Eintracht Frankfurt SRL
inprogress
۱۵:۰۰
Malta
Premier League
Gzira United FC
-
-
Valletta FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Mosta FC
-
-
Hibernians FC Paola
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Floriana FC
-
-
Birkirkara FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Hatayspor Srl
-
-
Galatasaray SK SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Giresunspor Srl
-
-
Kasimpasa SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Altay Izmir Srl
-
-
Alanyaspor SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
CF Elche Srl
-
-
Villarreal CF SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
Stade Rennais FC SRL
-
-
FC Girondins Bordeaux SRL
inprogress
۱۲:۳۰
AS Monaco SRL
-
-
Clermont Foot 63 Srl
inprogress
۱۴:۳۰
Estac Troyes Srl
-
-
Olympique Lyon SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Strasbourg Alsace SRL
-
-
Montpellier HSC SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Stade Reims SRL
-
-
FC Metz SRL
inprogress
۱۴:۳۰
FC Lorient Srl
-
-
Angers SCO SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Olympique Marseille SRL
-
-
Lille OSC SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Atalanta BC SRL
-
-
FC Inter Milan SRL
inprogress
۱۲:۳۰
AS Roma SRL
-
-
Cagliari SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Venezia FC Srl
-
-
Empoli FC Srl
inprogress
۱۲:۳۰
Sassuolo Calcio SRL
-
-
Hellas Verona SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Winter Srl Friendlies
Portugal Srl
-
-
Brazil Srl
inprogress
۱۰:۳۰
Croatia Srl
-
-
Argentina Srl
inprogress
۱۱:۳۰
Slovakia Srl
-
-
Netherlands Srl
inprogress
۱۲:۳۰
Hungary Srl
-
-
Bolivia Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Saudi Arabia Srl
-
-
Scotland Srl
inprogress
۱۴:۳۰
Slovenia Srl
-
-
Greece Srl
inprogress
۱۵:۳۰
Hong Kong, China
Premier League
Hk U23 Football Team
-
-
Resources Capital FC
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
-
-
Kitchee SC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
India
Manipur Senior League, Women
Esu Wangkhei Palace Compound
-
-
Ywc Langthabal
inprogress
۰۸:۰۰
Spain
Primera Nacional, Women, Group III
CD Fontsanta Fatjo
-
-
SD Huesca
inprogress
۲۰:۰۰